Czy wybielanie zębów jest dla mnie?

Prawdą jest, że nikt z nas nie ma śnieżnobiałego uśmiechu, jak osoby w reklamach past wybielających. Na przebarwienia naszych zębów wpływają produkty z których nie potrafimy zrezygnować. To między innymi papierosy, kawa, czerwone wino czy mocna herbata.

Na szczęście stomatologia dysponuje takimi metodami wybielania zębów, że możecie państwo posiadać olśniewający uśmiech, pomimo wypicia kolejnej filiżanki kawy…

Wiele osób nadal wybiela zęby domowymi sposobami nie zdając sobie sprawy z efektów ubocznych. Zbyt częste stosowanie past wybielających czy płynów prowadzi do czasowej nadwrażliwości zębów, a także łagodnego podrażnienia dziąseł. Współczesne metody rozjaśniania uśmiechu w gabinecie stomatologicznym są bezpieczne, a co najważniejsze nie powodują problemów ze zdrowiem dziąseł czy zębów.

Od wielu lat stosowałam pasty wybielające ze względu na dużą ilość picia kawy i palenia papierosów. Po pewnym czasie zauważyłam, że moje zęby stały się nadwrażliwe na zimne i ciepłe potrawy. Zdecydowałam się na wybielanie zębów w gabinecie Belldent. Zabieg trwał ok. 45 minut, a efekt rozjaśnienia zębów był już po jednej wizycie! Od tego czasu minęło 1,5 roku a ja nadal nie muszę się martwić o przebarwienia na zębach. Dzięki temu zabiegowi zrezygnowałam ze wszystkich produktów wybielających. – zdradza 40 – letnia pacjentka gabinetu Belldent.

Zabieg wybielania zębów pozwoli Państwu na uzyskanie jaśniejszego odcienia szkliwa. Śnieżnobiały uśmiech doda Państwu pewności siebie i będziecie chętniej się uśmiechali.

Jedynym warunkiem, który powinien zostać spełniony, aby poddać się wybielaniu zębów jest ukończenie 16 roku życia, kiedy rozwój zębów jest całkowicie zakończony. Z tego zabiegu nie mogą korzystać kobiety w ciąży, karmiące, a także osoby chore na epilepsję czy chorobę Parkinsona.

W gabinecie Belldent zespół stomatologów korzysta z innowacyjnego systemu BEYOND. Dzięki tej metodzie efekt wybielenia zębów jest szybszy, skuteczniejszy i długotrwały.

Zapraszamy na wizytę konsultacyjną do gabinetów Belldent, a dowiecie się Państwo wszystkiego o wybielaniu zębów. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.