Na czym polega wybielanie zębów metodą Beyond?

Śnieżnobiały uśmiech to marzenie większości z nas. Niestety zęby z wiekiem ciemnieją, a ich odcień zmienia się pod wpływem takich produktów, jak kawa czy papierosy. Z czasem nie jest możliwe usunięcie tych zabrudzeń za pomocą tradycyjnych metod higieny jamy ustnej, jak szczotkowanie czy płukanie. Na szczęście stomatologia dysponuje profesjonalnymi zabiegami wybielania zębów, dzięki którym uzyskacie Państwo efekt olśniewającego uśmiechu.

W gabinecie Belldent powszechnie stosowaną metodą wybielania zębów jest system BEYOND. Polega to na jednorazowym zabiegu podczas którego na powierzchnię zębów nakłada się specjalny żel wybielający. Pod wpływem lampy BEYOND żel ten szybko wnika w głąb struktury zęba. Widoczne przebarwienia zostają rozbite na mniejsze i utlenione.

Nie musicie martwić się Państwo o podrażnienia nerwów. Lampa BEYOND dzięki użyciu najnowszej techniki optycznej wydziela niższą temperaturę niż podobne produkty. Staje się tym samym metodą szybszą, skuteczniejszą i bez podrażnień.

Wybielanie zębów metodą BEYOND polecam wszystkim, którzy chcą szybko uzyskać efekt jaśniejszych zębów i oczekują długotrwałego efektu. Jest to rozwiązanie także dla osób zapracowanych. Zabieg wybielania zębów trwa ok. 45 minut i efekt jest natychmiastowy. – opowiada doktor Paulina Opławska.

Jeżeli chcecie Państwo uzyskać śnieżnobiały uśmiech to wybielanie metodą BEYOND jest dla Was. System BEYOND zaskoczy nawet największego przeciwnika wybielania zębów. Nie tylko zaskakującymi rezultatami, ale przede wszystkim bezpieczeństwem. Natomiast jeżeli Państwa zęby są nadwrażliwe to stomatolog poda Wam przed zabiegiem znieczulenie.

Abyście uzyskali Państwo zamierzony efekt, przez 48 godzin po zabiegu najlepiej jest wstrzymać się od palenia papierosów, picia kawy, herbaty czy czerwonego wina.

Jedyne 45 minut sprawi, że lśniące, białe zęby będziecie mieli Państwo od kilku miesięcy do kilku lat. Wpływ na utrzymywanie się efektu wybielania mają indywidualne czynniki fizjologiczne, a także dieta.

Chcecie Państwo dowiedzieć się więcej o wybielaniu zębów metodą BEYOND? Zapraszamy na konsultację do jednego z naszych gabinetów, a nasi stomatolodzy odpowiedzą na nurtujące Państwa pytania.