Czy warto skorzystać z wybielania zębów?

Nie tylko znane gwiazdy mogą posiadać biały, estetyczny uśmiech. Państwo również możecie taki uśmiech posiadać. Wybielenie gabinetowe zębów pozwoli Państwu na rozjaśnienie Waszej barwy zębów w sposób nieinwazyjny. Czy warto?

Oczywiście, że tak. Białe zęby świadczą o zdrowiu i stylu życia. Tym samym dodają nam więcej atrakcyjności. W naszej codziennej diecie znajduje się wiele produktów zmieniających barwę zębów. To są przede wszystkim ciemne i kwaśne napoje, a także papierosy.

Posiadanie białego uśmiechu stało się czymś naturalnym. Decydują się na to osoby w różnym wieku, z różnym zapleczem finansowym. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Ma na to wpływ szeroka gama dostępnych metod wybielania zębów, a także ich skuteczność.

Przychodzą do mnie zarówno osoby młode, jak i starsze. Każda z nich chce wyjść z gabinetu z olśniewającym, białym uśmiechem. Mimo świadomości o efektach, jakie uzyskuje się po zabiegu wiele z tych osób jest pozytywnie zaskoczonych rezultatem. Wystarczy 45 minut, aby pacjent cieszył się śnieżnobiałym uśmiechem nawet przez kilka lat. – opowiada doktor Paulina Opławska

Często na wybielanie zębów decydują się osoby, które leczyły zęba kanałowo. Takie wybielanie przeprowadzane jest metodą wewnętrzną i polega na stopniowym rozjaśnianiu zębów.

Z powodu dużej ilości obowiązków odwlekałem przyjście na wybielanie zębów. Nie wierzyłem, kiedy dowiedziałem się, że wystarczy jedna wizyta, aby uzyskać efekt śnieżnobiałego uśmiechu na lata. Do gabinetu Belldent przyprowadziła mnie moja żona i wspólnie poddaliśmy się zabiegowi. Efekt był zaskakujący! Jestem tak zadowolony, że uśmiecham się częściej. – opowiada jeden z pacjentów gabinetu Belldent

Przed przystąpieniem do zabiegu lekarz stomatolog przeprowadzi z Państwem dokładny wywiad lekarski. Będzie się tyczył bezpieczeństwa zabiegu, doboru odcienia szkliwa, a także rezultatu przeprowadzanego zabiegu.

Zapraszamy do gabinetu Belldent na konsultację, podczas której nasi specjaliści porozmawiają z Państwem o metodach wybielania zębów, a także rozjaśnią wątpliwości. Jeżeli podjęliście decyzję o wybieleniu zębów zapraszamy do kontaktu z naszym gabinetem już dziś!