Skuteczne wybielanie zębów w Krakowie

wybielanie zębów w krakowie bronowice

Żyjemy w ciągłym pośpiechu, często odwlekając wizyty u lekarzy i w gabinetach stomatologicznych z powodu braku czasu. Ale przychodzi taki moment, kiedy stajemy przed lustrem, uśmiechamy się i wiemy, że chcemy coś w nim zmienić. Najlepiej teraz.

Podejmujemy decyzję o wybielaniu zębów. I co dalej?

Na przebarwienia zębów wpływają zarówno czynniki zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Do czynników zewnętrznych należy powstawanie osadów pochodzących z ciemnych napojów (kawa, czerwone wino). Natomiast czynniki wewnętrzne to powstałe urazy czy podawane leki podczas wcześniejszego leczenia.

Wybielanie zębów stało się popularniejsze i łatwiej dostępne. Nowoczesne metody wybielania zębów sprawiły, że jest to bezpieczne dla szkliwa. Coraz częściej pacjenci rezygnują ze stosowania past czy płynów wybielających i decydują się na wybielanie gabinetowe.

Jaka może być skuteczność wybielenia zębów?

Kolor Państwa zębów może być jaśniejszy od 5 nawet do 14 odcieni! W gabinecie Belldent stosujemy metodę wybielania zębów systemem „Beyond” – skuteczniejszym o 30% od pozostałych systemów.

Zapraszamy na konsultację do gabinetów Belldent.

Lek. dent. Paulina & lek. dent. Bartłomiej Opławscy

Zapoznaj się z naszą ofertą!

Zapraszamy na wybielanie zębów w gabinetach Belldent

zadowolona pacjentka

Marzycie Państwo o śnieżnobiałym uśmiechu? Może przy higienie jamy ustnej stosujecie pasty wybielające, ale nie dają one oczekiwanych efektów?

Zapraszamy na konsultację do gabinetu Belldent, a dowiecie się wszystkiego na temat wybielania zębów.

Jeżeli podejmiecie Państwo decyzję o chęci posiadania białego uśmiechu, nasz specjalista wybierze dla Państwa najlepszą metodę wybielania.

Zespół Belldent