WYBIELANIE

Wybielanie zębów w Katowicach i KrakowieW dietach, które stosujemy, najczęściej zwracamy uwagę na to, ile kalorii spożywamy, czy nasze posiłki są zdrowe, ale nie zastanawiamy się nad tym, jaki wpływ jedzenie ma na nasze zęby. Herbata, kawa czy palenie papierosów – wszystko to pogarsza stan naszego uzębienia. Najlepszym sposobem na to, by Państwa uśmiech odzyskał dawny blask, jest wybielanie zębów. Katowice i Kraków to miasta, w kórych mogą Państwo skorzystać z tego innowacyjnego rozwiazania odwiedzając gabinety Belldent.

Wybielanie zębów systemem „Beyond”Gabinety Belldent w Krakowie oraz Katowicach oferują usługę wybielania zębów systemem Beyond. Metoda ta polega na rozbijaniu przebarwień na coraz mniejsze cząsteczki i ich utlenianiu przy pomocy specjalnego żelu, który pod wpływem lampy Beyond szybko wnika w głąb struktury zęba. Dzięki użyciu żelu przystosowanego do współpracy z lampą Beyond, wrażliwość zębów po wybielaniu jest mniejsza. Zabieg trwa około 45 minut, jednak by móc go wykonać konieczne jest przygotowanie uzębienia. Należy pozbyć się wszelkiej próchnicy oraz wykonać oczyszczanie zębów za pomocą piaskowania i scalingu. Po zabiegu wybielania zębów kolor może być nawet o 5-14 odcieni jaśniejszy. Efekt może utrzymywać się od roku do trzech lat, a trwałość zależy od przyzwyczajeń żywieniowych. Różne badania dowodzą, że wybielanie zębów metodą Beyond jest o 30% skuteczniejsze od innych systemów. Aby efekt wybielania był trwalszy nasi stomatolodzy zalecają unikanie pokarmów takich jak: czerwone wino, soki kolorowe czy buraki. Zdecydowanie nie należy palić papierosów. Zaleca się również regularne szczotkowanie zębów pastą wybielająca.

Odwiedź gabinet Belldent w Krakowie lub KatowicachZapraszamy do zapoznania się z cennikiem oraz pełną ofertą proponowaną Państwu przez klinikę stomatologiczną Belldent. Ten efektowny zabieg z pewnością wpłynie na estetykę Państwa uzębienia, wzmocni pewność siebie i sprawi, że zaczną uśmiechać się Państwo częściej. Żadne środki wybielające tj. pasty, żele czy płyny, nawet bo bardzo długim i systematycznym stosowaniu nie sprawią tego, co w swoim gabinecie może zdziałać wykwalifikowany i doświadczony stomatolog. Z zabiegu wybielania zębów mogą Państwo skorzystać w naszych gabinetach. Serdecznie zapraszamy!