WYBIELANIE

Żyjemy w ciągłym pośpiechu, często odwlekając wizyty u lekarzy i w gabinetach stomatologicznych z powodu braku czasu. Ale przychodzi taki moment, kiedy stajemy przed lustrem, uśmiechamy się i wiemy, że chcemy coś w nim zmienić. Najlepiej teraz.

Podejmujemy decyzję o wybielaniu zębów. I co dalej?

Na przebarwienia zębów wpływają zarówno czynniki zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Do czynników zewnętrznych należy powstawanie osadów pochodzących z ciemnych napojów (kawa, czerwone wino). Natomiast czynniki wewnętrzne to powstałe urazy czy podawane leki podczas wcześniejszego leczenia.

Wybielanie zębów stało się popularniejsze i łatwiej dostępne. Nowoczesne metody wybielania zębów sprawiły, że jest to bezpieczne dla szkliwa. Coraz częściej pacjenci rezygnują ze stosowania past czy płynów wybielających i decydują się na wybielanie gabinetowe.

Kolor Państwa zębów może być jaśniejszy od 5 nawet do 14 odcieni! W gabinecie Belldent stosujemy metodę wybielania zębów systemem „Beyond” – skuteczniejszym o 30% od pozostałych systemów.

Zapraszamy na konsultację do gabinetów Belldent.

Lek. dent. Paulina & lek. dent. Bartłomiej Opławscy

Czy warto skorzystać z wybielania zębów?

Nie tylko znane gwiazdy mogą posiadać biały, estetyczny uśmiech. Państwo również możecie taki uśmiech posiadać. Wybielenie gabinetowe zębów pozwoli...

Czytaj więcej...

Na czym polega wybielanie zębów metodą Beyond?

Śnieżnobiały uśmiech to marzenie większości z nas. Niestety zęby z wiekiem ciemnieją, a ich odcień zmienia się pod wpływem takich produktów, jak kawa czy...

Czytaj więcej...

Czy wybielanie zębów jest dla mnie?

Prawdą jest, że nikt z nas nie ma śnieżnobiałego uśmiechu, jak osoby w reklamach past wybielających. Na przebarwienia naszych zębów wpływają...

Czytaj więcej...

Zapraszamy na wybielanie zębów w gabinetach Belldent

Marzycie Państwo o śnieżnobiałym uśmiechu? Może przy higienie jamy ustnej stosujecie pasty wybielające, ale nie dają one oczekiwanych efektów?

Zapraszamy na konsultację do gabinetu Belldent, a dowiecie się wszystkiego na temat wybielania zębów.

Jeżeli podejmiecie Państwo decyzję o chęci posiadania białego uśmiechu, nasz specjalista wybierze dla Państwa najlepszą metodę wybielania.

Zespół Belldent