Beyond Teeth Whitening

Wszystko o wybielaniu zębów metodą Beyond

Wielu ludzi pragnie mieć perłowo biały uśmiech. Istnieje mnóstwo metod wybielania zębów – zarówno takie, które można wykonać samodzielnie w domu, jak i te wymagające wizyty w profesjonalnym gabinecie dentystycznym. Rozjaśnianie zębów przy użyciu profesjonalnych past i nici dentystycznych, nakładek, szyn czy płynów to tylko przykłady sposobów, w jaki można zadbać o bielszy uśmiech. Które techniki są jednak najlepsze? Popularnością cieszy się metoda Beyond, umożliwiająca uzyskanie widocznych i satysfakcjonujących rezultatów już po pierwszej zabiegu. Wiedza na temat jej działania pomoże Ci zdecydować, czy jest ona dla Ciebie odpowiednia.

Co to jest Beyond Teeth Whitening?

Beyond Teeth Whitening to zaawansowany system, który do szybkiego i bezpiecznego poprawiania wyglądu zębów wykorzystuje aktywowany światłem żel. Zawiera on specjalne składniki wybielające, które rozjaśniają plamy na zębach i przebarwienia. Technika ta nie wymaga stosowania przez pacjenta wybielających tacek ani pasków jak inne metody, dzięki czemu jest łatwiejsza i wygodniejsza dla osób z napiętym harmonogramem. Technologia Beyond jest w pełni bezpieczna i daje naturalny, biały uśmiech. Cały proces wybielania trwa około 60 minut i może być powtarzany kilka razy, w zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań pacjenta, jednak efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.

Proces wybielania

Procedura wybielania zębów przy wykorzystaniu lampy Beyond rozpoczyna się od przygotowania jamy ustnej przez dentystę. Zabezpiecza on wargi oraz dziąsła, a następnie nakłada wybielający żel na każdy ząb. Produkt ten aktywowany jest przez specjalne światło, które pomaga mu wniknąć głębiej w szkliwo zębów. Po 15 minutach pierwsza aplikacja żelu jest usuwana i zastępowana nową warstwą. Proces ten powtarza się kilkakrotnie, aż do uzyskania pożądanych efektów kolorystycznych. Pacjent otrzymuje również specjalne okulary, chroniące oczy przed jasnym światłem stosowanym podczas zabiegu.

Dentysta może również zalecić zaopatrzenie się w specjalne produkty do stosowania po wybielaniu zębów w domu. Mają one na celu wydłużenie utrzymywania się efektu. Często obejmują specjalnie dopasowane nakładki wypełnione roztworem wybielacza o niskim stężeniu, indywidualnie dopasowanym i zaprojektowanym do kształtu jamy ustnej pacjenta. Ponadto stomatolog może zaproponować także profesjonalny płyn do płukania i pastę do zębów, dostosowane do wrażliwych miejsc poddanych zabiegowi wybielania.

Rozjaśnienie uśmiechu nie musi być trudne ani czasochłonne dzięki wybielaniu zębów technologią Beyond! Aktywowany światłem specjalistyczny żel rozjaśniający, zapewni Ci bielsze zęby w ciągu zaledwie godziny. Skonsultuj się z dentystą i dowiedz się, czy ta opcja jest dla Ciebie odpowiednia!

W naszym gabinecie stomatologicznym Belldent stawiamy na jakość wykonywanych zabiegów i zapewnienie pełnego bezpieczeństwa Klientom. Oferujemy szereg usług, w tym także wybielanie zębów metodą Beyond. Odwiedź nas i ciesz się perłowym, zdrowym uśmiechem!

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Zobacz również

Zobacz Także