Stomatolog Kraków

Zdrowy, promienny uśmiech stanowi podstawę nienagannej prezencji. Sama higiena jamy ustnej jest jednak dalece niewystarczająca. Jeśli natura nie obdarzyła Państwa pięknymi, równymi zębami nie należy załamywać rąk. W realizacji marzeń o filmowym uśmiechu pomóc może bowiem stomatolog. Kraków to miejsce, gdzie możecie Państwo skorzystać z usług gabinetu dentystycznego Belldent. W naszym gabinecie łączymy wysoki standard obsługi z atrakcyjnymi cenami.

Wizyta u dentysty dotąd kojarzyła się Państwu z bólem? Czas zmienić te negatywne doświadczenia. Profesjonalny sprzęt oraz empatyczne podejście sprawią, że wizyta u stomatologa nie będzie już wiązać się ze stresem. Zdajemy sobie sprawę, że podstawą sukcesu jest właściwa relacja na linii lekarz-pacjent. Każdego odwiedzającego nasz gabinet w Krakowie Klienta traktujemy w sposób indywidualny i włączamy go w proces podejmowania decyzji.

Oczywiście to po stronie dentysty leży wiedza i doświadczenie, ale ważne jest, by Pacjent rozumiał istotę i widział sens wykonywanych zabiegów. Pracując w zgodzie z tą filozofią w gabinecie Belldent w Krakowie zawsze przedstawiamy Klientom możliwe opcje działania wraz z przemawiającą za ich wyborem argumentacją. O ile dobra jakość usług charakteryzuje dziś wiele przychodni, o tyle tylko w nielicznych zwraca się uwagę na sposób komunikacji z Klientami.

W Belldent za cel stawiamy sobie, aby leczenie przebiegało w wolnej od stresu atmosferze, a Klienci z pełnym przekonaniem mogli polecić nasz gabinet znajomym. Jeśli szukacie Państwo dobrego dentysty w Krakowie ulica Floriańska 24 to właściwy adres.

Belldent – Twój dentysta w Krakowie
Lęk przed wizytą u dentysty może przybierać bardzo skrajne formy. Został on nawet sklasyfikowany jako odrębna jednostka chorobowa, przybierając nazwę dentofobii. Najskuteczniejszym sposobem walki z tym problemem jest zbudowanie pełnej zaufania relacji między Klientem a stomatologiem. W naszym gabinecie w Krakowie udzielamy Pacjentom wyczerpujących informacji na temat leczenia, nie pozwalając tym samym by fałszywe przekonania czy obiegowe opinie rodziły u nich nieuzasadniony strach przed zabiegami. Dodatkowo standardem jest już dzisiaj stosowanie specjalnych środków znieczulających pozwalających w praktyce wdrażać zasady leczenia, które nie powoduje bólu.

Czy wizyta u dentysty może być inwestycją? Tak, jeśli wybierzecie Państwo gabinet Belldent w Krakowie. O jakich zyskach możemy mówić? Oto najważniejsze z nich:

atrakcyjne ceny, a także możliwość rozłożenia płatności na raty
kompleksowe usługi z zakresu stomatologii estetycznej, ortodoncji, protetyki, endodoncji, periodontologii oraz implantologii
bezbolesne leczenie
najwyższy standard obsługi przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu
dobry kontakt z dentystą prowadzącym leczenie (porady, konsultacje, informacje zwrotne)

Gabinet przyjazny dzieciom
Zastanawiasz się co zrobić, aby wizyta u dentysty nie była dla Twojego dziecka wydarzeniem stresującym? W Belldent mamy na to sposoby. Nasi stomatolodzy pracujący dla Państwa w Krakowie oraz w Katowicach szybko potrafią nawiązać relacje z dziećmi i zyskać ich sympatię. Rodzicom rekomendujemy również umówienie swoich pociech na wizytę adaptacyjną, która z wykorzystaniem elementów zabawy, prowadzi do obniżenia napięcia dziecka i wykształcenia pozytywnych skojarzeń.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego gabinetu, a także kontaktu telefonicznego lub mailowego. Znajdą nas Państwo również za pomocą mediów społecznościowych. Działamy na Facebooku i Google+. Zapraszamy od poniedziałku do czwartku w godzinach od 10 do 20 oraz w piątek od 9 do 22.

Najpopularniejsze usługi:

Usunięcie zęba zwykłe

Implanty

Korony

Leczenie kanałowe zęba

Piaskowanie

Pełny zakres naszych usług znajdziecie Państwo w zakładce cennik.