Jak przebiega leczenie u doktora Bartłomieja Opławskiego?

Lek. Dent. Bartłomiej Opławski – Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał na licznych szkoleniach oraz kursach w kraju i za granicą, głównie z zakresu chirurgii stomatologicznej i implantologii.

„Przed każdym przywróceniem uśmiechu pacjenta przeprowadzam dokładny wywiad stomatologiczny. Jest to dla mnie najważniejsza część leczenia, ponieważ wtedy poznaję się z pacjentem. Słucham jego obaw i wątpliwości. Nigdy nie narzucam swojej woli i daję pacjentowi możliwość wyboru. Dla mnie to nie jest tylko leczenie. To przede wszystkim zaufanie moich pacjentów.” – opowiada lek. dent. Bartłomiej Opławski.

Podczas konsultacji u doktora Opławskiego dowiecie się Państwo wszystkiego na temat leczenia implantologicznego. Wspólnie poszukacie najlepszego dla siebie rozwiązania implantologicznego i sami podejmiecie decyzję czy chcecie się poddać leczeniu.

„Przed zabiegami pacjent proszony jest o wykonanie tomografii komputerowej. 99% pacjentów wraca do mnie na leczenie. Bardzo mnie to cieszy, ponieważ spełnianie oczekiwań moich pacjentów jest dla mnie bardzo ważne. Pełny uśmiech pacjenta po uzupełnieniu implantologicznym jest najlepszym, co może spotkać przeprowadzającego zabieg lekarza.” – kończy lek. dent. Bartłomiej Opławski.

Naukowo udowodniono, że jesteśmy bardziej podatni na wpływ osób, które są atrakcyjne fizycznie. Sukces osiągnięty w życiu prywatnym czy zawodowym to nie tylko nasze umiejętności czy szczęście. Ma na to także wpływ, jak jesteśmy odbierani przez otoczenie i nierzadko osoby decyzyjne.

Największy wpływ na naszą atrakcyjność ma uśmiech. Estetyczny i zadbany sprawia, że automatycznie jesteśmy odbierani pozytywnie przez drugą stronę. Tym samym droga do osiągnięcia postawionego przez nas celu skraca się. Nasz implantolog dokłada wszelkich starań, aby Państwa uśmiech pomagał Wam w życiu.

„Do Pana Bartłomieja przychodzę od 8 lat. Pan Doktor wstawił mi trzy implanty. Zabieg był całkowicie bezbolesny i co ważne - żadnych powikłań. Lubię tu przychodzić, ponieważ atmosfera jest zupełnie inna niż w innych lecznicach. Dla lek. dent. Opławskiego nie tylko jest ważny moment zabiegu, ale również to jak pacjent czuje się przed nim i po. Oprócz tego ciepła i przyjazna atmosfera sprawia, że człowiek zapomina o tym, iż siedzi w gabinecie stomatologicznym.” – zdradza jeden z pacjentów doktora Opławskiego.

Zapraszamy na konsultację w gabinecie Belldent, doktor Opławski odpowie Państwu na wszelkie pytania.

Zamiast kawy podaruj swój uśmiech…