Jakie rozwiązania oferuje protetyka?

Kiedy słyszycie Państwo słowo „atrakcyjność”, jakie jest Wasze pierwsze skojarzenie? Myślicie o elegancko ubranej osobie czy może kojarzy Wam to się z pięknymi oczami lub zalotnym uśmiechem? W większości na naszą atrakcyjność wpływa uśmiech. To on jest naszą wizytówką. Co w sytuacji, kiedy Państwa uśmiech Was nie satysfakcjonuje?

Ubytki w uzębieniu, wstydliwe luki między zębami, złamane zęby czy trwałe przebarwienia – to niektóre z powodów przez które możecie się Państwo zdecydować na leczenie protetyczne. Nasi specjaliści pomogą Wam w zastąpieniu nawet bardzo znacznych braków w uzębieniu przy zastosowaniu nowoczesnych metod.

Każde rozwiązanie protetyczne dostosowujemy indywidualnie do potrzeb pacjenta. Ma na to wpływ stan uzębienia, a także możliwości finansowe. Naszym pacjentom proponujemy takie rozwiązania, jak: protezy szkieletowe, akronowe, korony zębowe, wkłady koronowo – korzeniowe lane, licówki, mosty na implantach czy prace kombinowane (mosty połączone z protezami na zasuwach). Dbamy o komfort i bezpieczeństwo naszych pacjentów zarówno przed zabiegiem, jak i po nim. Pacjent otrzymuje numer telefonu do asysty uczestniczącej podczas zabiegu i do mnie, dzięki czemu pozostaje w stałym kontakcie z naszym zespołem. – zapewnia doktor Bartłomiej Opławski.

W sytuacji, kiedy chcecie Państwo odbudować zniszczone zęby lekarz protetyk proponuje korony protetyczne lub licówki. Na takie rozwiązanie decydują się także osoby, które nie mogą nosić aparatu ortodontycznego. Taka odbudowa zębów likwiduje przebarwienia, nieprawidłowe ustawienia zębów a także wyszczerbienia. Tym samym poprawia to nie tylko estetykę Państwa uśmiechu, ale także rysy twarzy.

Wykwalifikowani specjaliści gabinetu Belldent dołożą wszelkich starań, aby Państwa uśmiech wyglądał naturalnie i żebyście po zabiegu wyszli zadowoleni.

Marzenie o pełnym i zdrowym uśmiechu nie musi być tylko marzeniem. Spełnijmy je razem! Już dziś zapraszamy na wizytę konsultacyjną, a wspólnie z naszymi specjalistami wybierzecie Państwo najlepszą dla siebie drogę leczenia protetycznego.

Do kogo pierwszego uśmiechniecie się po wyjściu z gabinetu?