Dlaczego warto dbać o pełny i zdrowy uśmiech?

Według statystyk aż 40% osób zwraca uwagę na uśmiech podczas pierwszego spotkania. Ponad 70% pracodawców częściej zatrudnia osoby, które się uśmiechają. To Państwa uśmiech doda Wam więcej pewności siebie i atrakcyjności. A Państwo, na co zwracacie najpierw uwagę?

Uśmiech sprawia, że nasza twarz jest przyjemniejsza i zachęca drugą osobę do rozmowy. Jeżeli posiadacie Państwo ubytki w uzębieniu to już nie musi być problemem. Najnowsze rozwiązania protetyczne sprawiają, że możecie już podczas jednej wizyty uzyskać wymarzony efekt pełnego uśmiechu!

W wyniku wypadku nie tylko moje zęby się pokruszyły, ale także dwa straciłam. Zdecydowałam się na pełną odbudowę uzębienia za pomocą koron pełnoceramicznych. Zabieg przeprowadzał doktor Bartłomiej Opławski. Wcześniej na zdjęciach widziałam, jak wygląda gotowa odbudowa protetyczna, ale patrząc w lustro po zrobionej odbudowie nie mogłam uwierzyć, że to moje zęby! Do dzisiaj cieszę się pełnym i zdrowym uśmiechem. Odzyskałam pewność siebie a co najważniejsze najważniejsze mogę jeść wszystko na co mam ochotę bez obaw.– opowiada 50 – letnia pacjentka doktora Bartłomieja Opławskiego.

Nieuzupełnione ubytki w uzębieniu prowadzą do wielu negatywnych konsekwencji. Już nawet brak jednego zęba może spowodować utratę kolejnych. Przez braki zębowe bardzo łatwo o powstanie wady zgryzu i wymowy. Zapadają się także policzki, przez co osoba z ubytkami wygląda na starszą niż jej rówieśnicy.

Mogłoby się wydawać, że jeżeli luki w uzębieniu nie widać to problemu również nie ma. Jest to myślenie błędne. Na szczęście świadomość ludzi o konieczności dbania o swoje zęby jest zdecydowanie większa niż kilka lat temu.

Dzięki odbudowie protetycznej odzyskacie Państwo pełną estetykę swojego uzębienia i będziecie częściej się uśmiechali. Doda Wam to pewności siebie i może przyczyni się do wielu sukcesów w Państwa życiu. Warto pamiętać o tym, że podczas uśmiechania się nasz organizm wytwarza endorfiny-hormony szczęścia. Dlatego czasem, aby być szczęśliwym wystarczy się uśmiechnąć.

Jeżeli chcecie Państwo cieszyć się uśmiechem, jak z okładek gazet zapraszamy na wizytę konsultacyjną do gabinetu Belldent. Doświadczony zespół stomatologów opowie Wam o leczeniu protetycznym, a także odpowie na nurtujące Państwa pytania.