Kiedy stomatolog proponuje rozwiązania protetyczne?

Zdrowy i estetyczny uśmiech odgrywa ważną rolę w naszym życiu. Często jest kartą przetargową w wielu sprawach. Dzięki niemu mamy większą pewność siebie przez co łatwiej nawiązujemy kontakty zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Ale co zrobić, kiedy ten uśmiech nie jest idealny?

Jeżeli mają Państwo braki zębowe, ułamanego zęba lub nieestetyczne „luki” między zębami oznacza to, że rozwiązania protetyczne są dla Was. Doświadczony zespół protetyków gabinetu Belldent szczegółowo odtworzy pierwotny stan Państwa zębów, abyście nadal cieszyli się pełnym uśmiechem.

Przychodzą do mnie osoby w różnym wieku. Coraz więcej jest osób młodych, w wieku 25-35 lat, które utraciły zęby w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Dawniej uzupełnienia protetyczne nie kojarzyły się dobrze. Aktualnie jest to sposób na zadbany uśmiech. Do każdego przypadku podchodzę indywidualnie, dzięki czemu rozwiązania protetyczne dostosowane są do potrzeb i możliwości finansowych pacjenta. – opowiada lek. dent. Bartłomiej Opławski

Utrata zębów wiąże się z wieloma problemami. Nie tylko natury estetycznej, ale przede wszystkim zdrowotnej. Niektórymi z nich są: uwidocznienie się nieprawidłowości zgryzu, zmniejszenie wydolności żucia, zaburzenie czynności stawów skroniowo żuchwowych.

„Luki” w uzębieniu mogą także prowadzić do poważnych dolegliwości bólowych głowy.

Posiadanie sztucznego uzębienia to przejaw troski o cały organizm. Dobrze wykonane uzupełnienie protetyczne sprawi, że będziecie mogli Państwo jeść wszystko na co będziecie mieli ochotę, a także odzyskacie radość z życia. Udowodniono, że osoby z pełnym uzębieniem uśmiechają się 10-krotnie częściej niż osoby, które posiadają „ubytki” lub ich zęby są ukruszone.

Chcielibyście Państwo poprawić estetykę swojego uśmiechu? Może macie ubytki w uzębieniu, które chcielibyście uzupełnić?

Zapraszamy do gabinetu Belldent, a doświadczony zespół stomatologów dobierze dla Was odpowiednie rozwiązanie protetyczne. Wspólnie spełnijmy Państwa marzenie o hollywoodzkim uśmiechu.

W drodze po marzenia zacznij od uśmiechu!