Protetyka Kraków Bronowice

protetyka kraków bronowice

Spotkanie z ukochaną osobą, impreza urodzinowa, ślub czy narodziny dziecka. To jedna z wielu sytuacji wywołujących uśmiech na naszej twarzy. A co w sytuacji, kiedy w uzębieniu pojawiły się luki, a uśmiechanie się nie jest przyjemnością?

Konsekwencje wynikające z ubytków w uzębieniu

Brak pewności to jeden z przykrych skutków ubytków w uzębieniu. Na skutek braków zębowych na twarzy pojawiają się zmarszczki, a rysy stają się mniej regularne – przez co wyglądamy na starszych niż w rzeczywistości. Do tego dochodzą kwestie zdrowotne związane z jamą ustną. Przy pomocy odpowiednich elementów protetycznych i nowoczesnego sprzętu, pod czujnym okiem doświadczonego zespołu z Krakowa przywrócimy Państwu pełny i zdrowy uśmiech. Uzupełnienia protetyczne zahamują powstanie negatywnych konsekwencji wynikających z powodu utraty jednego lub więcej zębów.

Powodów utraty zębów może być wiele, od chorób ogólnych po nieszczęśliwy wypadek. Jednak bez względu na przyczynę, luki w uzębieniu nie wpływają negatywnie tylko na wygląd i pewność siebie. Mogą mieć poważne skutki i pogorszyć stan jamy ustnej. Aby w bezpieczny sposób rozwiązać skutecznie problem, nasz gabinet wyposażyliśmy w wysokiej klasy sprzęt oraz odpowiednio wyszkolonych stomatologów z zakresu protetyki, którzy pomogą Państwu pozbyć się problemu raz na zawsze.

Na czym polega protetyka?

Zadaniem protetyki jest przywrócenie pełnej estetyki uzębienia. W zależności od stopnia destrukcji tkanek zębowych istnieją różne sposoby rekonstrukcji. W naszym gabinecie na Bronowicach posiadamy licówki z rodzaju porcelanowych, które wpływają korzystnie na kształt zębów, zgryz oraz eliminują przebarwienia. Co więcej, wyglądają naturalnie, dzięki czemu nasi Klienci po wypełnieniu mogą cieszyć się pięknym uśmiechem! Na konsultacji wspólnie z doktorem Bartłomiejem Opławskim wybiorą Państwo najlepszą dla siebie drogę leczenia protetycznego.

W gabinetach Belldent na krakowskich Bronowicach oferujemy protetykę na najwyższym poziomie. Zapewniamy optymalne rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb, aby usatysfakcjonować każdego z naszych pacjentów. W naszym gabinecie wykonujemy protetykę z użyciem korony pełnoceramicznej, protezy szkieletowej czy licówki porcelanowej. Metoda, którą wybierzemy jest ustalana indywidualnie z pacjentem w oparciu o jego oczekiwania oraz specyfikę ubytków. Dokonujemy dokładnej analizy, aby zapewnić najlepsze rozwiązanie i wpłynąć na poprawę Państwa uśmiechu.

Zalety protetyki wykonywanej w naszym gabinecie

Zadaniem protetyki jest przywrócenie Państwu pełnej estetyki uzębienia. W zależności od stopnia problemu zaproponujemy rozwiązanie, które będzie najbardziej skuteczne i pozwoli przywrócić piękny i zdrowy uśmiech. Na wcześniejszej konsultacji przedstawimy możliwe metody leczenia oraz wybierzemy tą, która będzie dla Państwa odpowiednia.

Protetyka Kraków — poznaj nasz zespół

Jednym z naszych lek. dent. jest Bartłomiej Opławski, który podobnie jak pozostali specjaliści jest absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ukończenie studiów jednak nie było dla niego zakończeniem edukacji. Każdy z naszych lekarzy nieustannie pogłębia swoją wiedzę oraz kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach oraz kursach. Potwierdzeniem naszych słów jest zadowolenie pacjentów, wyrażone licznymi opiniami.

Pragniemy zapewnić Państwu najlepszą opiekę oraz profesjonalną pomoc, dlatego do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, obdarzając go zrozumieniem, dzięki czemu jesteśmy w stanie zyskać Państwa zaufanie, a tym samym swobodnie przeprowadzić zabieg. Wizyta w naszym gabinecie nie wiążę się ze strachem, bowiem przebiega w uprzejmej atmosferze. Zawsze dbamy o Państwa samopoczucie, zarówno w trakcie, jak i po zabiegu.

W przypadku konieczności uzupełnienia braków w uzębieniu stosuje się zabiegi implantologii lub protetyki. Różnice między zabiegami nie zawsze są zrozumiałe dla pacjenta, którego głównym celem jest powrót do zdrowego uzębienia. Dlatego warto umówić się na wizytę do specjalistów, którzy zdiagnozują problem oraz pomogą w podjęciu kolejnych kroków w leczeniu.

Zapraszamy Państwa już dziś na konsultację do gabinetu Belldent w Krakowie – wspólnie przywrócimy Wam pełny i szczery uśmiech.

Zapoznaj się z naszą ofertą!

Zapraszamy na konsultacje protetyczną

licówki, korony pełnoceramiczne kraków, bronowice

Jedzenie Waszych ulubionych potraw nie sprawia przyjemności przez ubytki w zębach? Podczas imprez unikacie fotografa, ponieważ wstydzicie się uśmiechać?

Zapraszamy na wizytę konsultacyjną do gabinetu Belldent, a wspólnie z doświadczonym zespołem stomatologów wybierzecie najlepszą dla Państwa drogę leczenia protetycznego. Pełny i zdrowy uśmiech sprawi radość Państwu i Waszym bliskim.

Zadbaj o siebie – my zadbamy o Twój uśmiech!