PROTETYKA

Spotkanie z ukochaną osobą, impreza urodzinowa, ślub czy narodziny dziecka. To kilka z wielu sytuacji wywołujących uśmiech na naszej twarzy. A co w sytuacji, kiedy w uzębieniu pojawiły się luki, a uśmiechanie się nie jest przyjemnością?

Przy pomocy odpowiednich elementów protetycznych i nowoczesnego sprzętu, pod czujnym okiem doświadczonego zespołu przywrócimy Państwu pełny i zdrowy uśmiech. Uzupełnienia protetyczne zahamują powstanie negatywnych konsekwencji wynikających z powodu utraty jednego lub więcej zębów. Na skutek braków zębowych na twarzy pojawiają się zmarszczki, a rysy stają się mniej regularne – przez co wyglądamy na starszych niż w rzeczywistości.

W gabinetach Belldent oferujemy optymalne rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb pacjentów. Zapewniamy najwyższą jakość usług protetycznych, a także Państwa satysfakcję. Dbamy o Wasze samopoczucie nie tylko podczas zabiegu, ale również później.

Zadaniem protetyki jest przywrócenie Państwu pełnej estetyki uzębienia. W zależności od stopnia destrukcji tkanek zębowych istnieją różne sposoby rekonstrukcji. Na konsultacji wspólnie z doktorem Bartłomiejem Opławskim wybierzecie najlepszą dla siebie drogę leczenia protetycznego.

Zapraszamy Państwa już dziś na konsultację do gabinetu Belldent – wspólnie przywrócimy Wam pełny i szczery uśmiech.

Kiedy stomatolog proponuje rozwiązania protetyczne?

Zdrowy i estetyczny uśmiech odgrywa ważną rolę w naszym życiu. Często jest kartą przetargową w wielu sprawach. Dzięki niemu mamy większą...

Czytaj więcej...

Jakie rozwiązania oferuje protetyka?

Kiedy słyszycie Państwo słowo „atrakcyjność”, jakie jest Wasze pierwsze skojarzenie? Myślicie o elegancko ubranej osobie czy może kojarzy Wam to się z...

Czytaj więcej...

Dlaczego warto dbać o pełny i zdrowy uśmiech?

Według statystyk aż 40% osób zwraca uwagę na uśmiech podczas pierwszego spotkania. Ponad 70% pracodawców częściej zatrudnia osoby, które...

Czytaj więcej...

Zapraszamy na konsultacje protetyczną

Jedzenie Waszych ulubionych potraw nie sprawia przyjemności przez ubytki w zębach? Podczas imprez unikacie fotografa, ponieważ wstydzicie się uśmiechać?

Zapraszamy na wizytę konsultacyjną do gabinetu Belldent, a wspólnie z doświadczonym zespołem stomatologów wybierzecie najlepszą dla Państwa drogę leczenia protetycznego. Pełny i zdrowy uśmiech sprawi radość Państwu i Waszym bliskim.

Zadbaj o siebie – my zadbamy o Twój uśmiech!