Wybielanie zębów metodą Beyond – na czym polega, czym się wyróżnia?

Na rynku dostępnych jest wiele preparatów wybielających, jednak ich skuteczność nie zawsze idzie w parze z ceną czy łatwością zastosowania. Najlepszą metodą osiągnięcia w pełni satysfakcjonującego uśmiechu jest udanie się do gabinetu stomatologicznego, gdzie lekarz dentysta dobierze odpowiednią dla pacjenta metodę wybielania zębów. Jedną z najbezpieczniejszych, a zarazem najskuteczniejszych sposobów jest wybielanie zębów metodą Beyond....

Przed przystąpieniem do zabiegu, stomatolog przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem oraz ocenia stan szkliwa. Na tym etapie konieczne jest również zabezpieczenie ewentualnych ubytków w uzębieniu. Niewątpliwym atutem tej metody wybielania jest czas trwania zabiegu. Podczas 60-minutowej sesji na zęby zostaje nałożony żel Beyond, który następnie jest naświetlany pod specjalną lampą – akceleratorem Beyond. Cała procedura powtarzana jest trzykrotnie. Już po jednej wizycie wyraźnie widać znaczącą poprawę koloru uzębienia. Jeśli szukamy metody wybielania, która w krótkim czasie przyniesie efekty, zdecydowanie powinniśmy umówić się na zabieg z wykorzystaniem technologii Beyond.

Wybielanie zębów metodą Beyond zyskuje coraz większe rzesze zwolenników – nic dziwnego, w końcu żadna inna metoda nie przyniesie tak widocznych efektów i to w zaledwie 60 minut!