Pedodoncja

Pedodoncja - Udana wizyta u dentysty

Narodziny dziecka są jednym z pierwszych i najpiękniejszych momentów w życiu każdego rodzica. Od tej pory całą swoją uwagę poświęcamy tej maleńkiej istotce. Każdego dnia dbamy o to by było jej jak najlepiej i żeby nic złego się nie przytrafiało.

Dlaczego warto odwiedzić nasz gabinet ze swoja pociechą?

Każdego dnia ten maluszek rośnie. Wraz z jego wzrostem pojawiają się pierwsze ząbki. Jest to trudny okres w życiu rodziców, ale równie piękny. Wraz z ukazaniem się pierwszego ząbka warto udać się z pociechą do stomatologa dziecięcego. Dzięki temu dowiecie się Państwo, jak łagodnie przejść przez czas wyrastania ząbków i jak o nie dbać w przyszłości.

Pierwsza wizyta jest wizytą adaptacyjną podczas której Państwa dziecko oswaja się z gabinetem i tym, co się w nim znajduje. Pierwsze ząbki mleczne pojawiają się ok. 6 miesiąca życia. Może się wydawać, że w tym okresie mały pacjent nic nie rozumie i nie będzie pamiętał. To właśnie podczas pierwszej wizyty maluszek zapamiętuje najwięcej. Jeżeli pojawi się po raz kolejny w gabinecie przypomina sobie czy jest to miejsce przyjemne czy też nie. Dlatego ważne jest aby atmosfera w gabinecie stomatologicznym sprzyjała Państwa dzieciom.

W naszym gabinecie dbamy o Państwa dzieci, jak o swoje własne. Dokładamy wszelkich starań, aby pierwsza wizyta maluszka była dla niego miłym doświadczeniem. – mówi lek. dent. Paulina Opławska

Zapraszamy na pierwszą adaptacyjną wizytę do gabinetu Belldent, a nasi specjaliści zaopiekują się ząbkami Państwa pociechy.

Zapoznaj się z naszą ofertą!

Wspólny priorytet - zdrowy uśmiech Państwa Dziecka

Zadowolony mała pacjentka u dentysty

Przejaw troski o najmłodszych to przede wszystkim troska o ich zdrowie.

Wbrew pozorom zęby mają duży wpływ na stan zdrowia całego organizmu. Dlatego warto dbać o ząbki swoich pociech już od samego początku.

W gabinecie Belldent zespół wykwalifikowanych specjalistów z odpowiednim podejściem zadba o ząbki Państwa dzieci.

Wspólnie zapewnijmy zdrowy i pełny uśmiech maluszkom.

Lek. dent. Paulina & Bartłomiej Opławscy