O Nas

Kim jesteśmy?

Stomatolodzy z gabinetu Belldent w Krakowie, to profesjonaliści, absolwenci Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, którzy bezustannie szkolą się, podnoszą swoje kwalifikacje. Gabinet Belldent został autoryzowany przez firmę implatolgiczną Zimmer Dental. Nasi stomatolodzy dbają o jak najwyższy komfort pacjenta oraz szybkie i trwałe efekty leczenia.

Dlaczego właśnie my?

Jesteśmy na bieżąco z nowoczesną stomatologią. W swojej pracy wykorzystujemy sprzęt i materiały jak najwyższej jakości.
Dla każdego pacjenta opracowujemy indywidualny i optymalny plan leczenia, uwzględniając w nim możliwości czasowe oraz finansowe.

Szanujemy czas naszych pacjentów, dbając o to, by umówione zabiegi odbywały się bez opóźnień.

stomatologia implanty kraków

Zawsze Dyspozycyjni

Mogą Państwo umówić wizytę telefonicznie, mailowo, jak i przez formularz zamieszczony na stronie.
W naszym gabinecie dentystym w Krakowie poczujesz się swobodnie: w klimatyzowanym pomieszczeniu recepcji tuż przed wizytą napijesz się kawy lub herbaty, oglądając ulubiony serial lub czytając najnowszy magazyn.

Dbamy o jak najwyższą jakość naszych usług – udzielamy rocznej gwarancji na prace protetyczne i wypełnienia.
Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu są dobre opinie dziesiątek pacjentów, z którymi mieliśmy przyjemność pracować w naszych poradniach stomatologicznych na terenie Krakowa.

Kraków, wrzesień 2021 r.

Informacja o wpływie działalności wykonywanej przez jednostkę organizacyjną polegającej na uruchomieniu pracowni rtg oraz uruchomieniu i stosowaniu aparatów rtg na zdrowie ludzi i na środowisko

Na podstawie art. 32c ust. 2 ustawy Prawo atomowe (Dz. U. 2021, poz. 623), informuję, że w jednostce organizacyjnej:

BELLDENT Opławscy Sp. Jawna
ul. Balicka 83
30-149 Kraków

wykonywana jest działalność związana z narażeniem na promieniowanie jonizujące, polegająca na:
• uruchamianiu i stosowaniu urządzeń wytwarzających promieniowanie jonizujące
• uruchamianiu medycznej pracowni rentgenowskiej

Jednostka posiada wymagane przepisami zezwolenie na uruchomienie medycznej pracowni rentgenowskiej i uruchomienie i stosowanie aparatów rtg wydane przez Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w Krakowie nr 1/133/2020 i 2/146/2020 z dnia 30.10.2020. Na podstawie art. 17 ust. 1 ustawy Prawo atomowe, w celu dostosowania sposobu oceny zagrożenia do jego spodziewanego poziomu, pracownicy jednostki organizacyjnej zostali zaliczeni do kategorii B narażenia. Ocena narażenia pracowników prowadzona jest za pomocą dozymetrii indywidualnej w sposób pozwalający stwierdzić prawidłowość zaliczenia pracowników do tej kategorii.
W przeciągu ostatnich 12 miesięcy stwierdzono przekroczenia dawek granicznych określonych dla
pracowników.

Pomiary dozymetryczne w środowisku pracy potwierdziły, że konstrukcja ścian, stropów, okien, drzwi oraz zainstalowane urządzenia ochronne w pracowni rtg zabezpiecza osoby pracujące, osoby z ogółu ludności przebywające w sąsiedztwie, a także osoby z ogółu ludności w przypadku pracowni rtg znajdującej się w budynku mieszkalnym przed otrzymaniem w ciągu roku dawek określonych w § 2 i § 3 ust. 1 rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 21 sierpnia 2006 r. (Dz. U. Nr 180, poz. 1325).

Kierownik jednostki organizacyjnej zapewnia wykonywanie działalności związanej z narażeniem zgodnie z zasadą optymalizacji wymagającą, żeby – przy rozsądnym uwzględnieniu czynników ekonomicznych i społecznych oraz aktualnego stanu wiedzy technicznej – liczba narażonych pracowników i osób z ogółu ludności oraz prawdopodobieństwo ich narażenia były jak najmniejsze, a otrzymywane przez nich dawki promieniowania jonizującego były możliwie małe. Na podstawie powyższych informacji stwierdza się, że działalność w minionych 12 miesiącach nie miała negatywnego wpływu na zdrowie ludzi i środowisko. W związku z wykonywaniem wyżej opisanej działalności do środowiska nie są uwalniane substancje promieniotwórcze

Zadzwoń do nas:

Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę?