Implanty zębów, Implantolog - Kraków

implantolog kraków - implanty zębowe w Krakowie

Jak mawiał Phil Bosmans „Uśmiech jest najlepszą kosmetyką do użytku zewnętrznego i najlepszym lekarstwem do użytku wewnętrznego.” Miał rację. Uśmiechając się nie tylko wyglądamy lepiej, ale także poprawia się nasze samopoczucie. Oprócz tego, uśmiech zwiększa naszą atrakcyjność fizyczną, co z kolei pomaga w kontaktach osobistych i zawodowych.

Nie zawsze nasze uzębienie jest takie, jakie byśmy chcieli. Z wiekiem lub w wyniku nieszczęśliwych wypadków tracimy jeden lub więcej zębów. Warto pamiętać o tym, że luki w uzębieniu niosą ze sobą poważne konsekwencje nie tylko natury estetycznej, ale przede wszystkim zdrowotnej. Dlatego tak ważne jest, aby dbać o swoje uzębienie już w momencie powstania pierwszej luki.

Jakie konsekwencje wywołują ubytki w uzębieniu?

Niedobytek w uzębieniu jest poważnym problemem i pod żadnym pozorem nie można go bagatelizować! Skutkiem jest nie tylko utrata walorów estetycznych oraz pewności siebie, ale również problemy z całą jamą ustną. Zlekceważenie problemu może ponieść za sobą poważne konsekwencje na resztę życia. Może to doprowadzić nawet do późniejszego usunięcia osłabionego uzębienia.

Nie zwlekaj i umów się na wizytę u naszego implantologa!

Nie warto czekać z decyzją wszczepienia implantów, ponieważ w tym przypadku czas jest najważniejszy. Niezmiernie cieszymy się, gdy do naszego gabinetu w Krakowie przychodzą pacjenci w celu wyeliminowania problemu. Staramy się zawsze dobrać zabieg, który będzie skuteczny oraz adekwatny do możliwości finansowych pacjenta. Do każdego z pacjentów podchodzimy indywidualnie, aby móc dokładnie poznać problem i zaproponować najkorzystniejsze rozwiązanie. Jesteśmy przekonani, że inwestycja w zęby to najlepsza decyzja, jaką można podjąć dla samego siebie.

Uśmiech jako jeden z pierwszych rzuca się w oczy przy kontaktach personalnych. Zdajemy sobie sprawę, że jest to bardzo ważny czynnik, który wpływa na podniesienie samooceny każdego człowieka. Pacjenci po wszczepieniu implantów wychodzą z naszego krakowskiego gabinetu usatysfakcjonowani i szczęśliwi, a przede wszystkim dumni ze swojego nowego uśmiechu.

Implanty zębowe — Kraków

Coraz częściej przychodzą do nas osoby z pojedynczymi ubytkami. Są to nie tylko osoby 40-to czy 50-cio letnie, ale także młode w wieku 20-30 lat, które utraciły zęba w wyniku wypadku. Każda z tych osób jest świadoma konsekwencji wynikających z braków zębowych, dlatego też nie chcą dopuścić do takich sytuacji. Każdemu pacjentowi proponujemy indywidualnie do jego potrzeb i możliwości finansowych zabiegi implantologiczne. Co najważniejsze, każdy pacjent to nie tylko pacjent. To przede wszystkim człowiek z odrębną i własną historią – mówi lek. dent. Bartłomiej Opławski.

Jednym z naszych implantologów w krakowskim gabinecie jest wcześniej wspomniany lek. Opławski, który jest chętnie wybierany przez osoby umawiające się do nas na zabieg. Wszystko za sprawą ogromnego doświadczenia oraz specjalistycznej wiedzy z zakresu stomatologii, a w szczególności chirurgii stomatologicznej oraz implantologii. Warto zaznaczyć, iż wiedzę na temat implantów zęba zdobywał nie tylko na terenie kraju, ale również poza granicami państwa. Te wszystkie aspekty przełożyły się na niebywałe doświadczenie, umiejętność leczenia zębów oraz wszczepiania implantów zębowych, które doceniają nasi pacjenci w Krakowie.

Charakterystyka implantów zębowych

W naszym gabinecie stomatologicznym w Krakowie posiadamy różne rodzaje oraz rozmiary implantów zębowych. Zabieg z użyciem implantów jest bezbolesny, ze względu na zastosowane przez nas znieczulenie, które obejmuje cena zabiegu. Pozwala to na bezstresową wizytę i komfort naszych pacjentów. Warto umówić się na konsultację, aby wspólnie z jednym z naszych lekarzy dobrać odpowiednie rozwiązanie dla siebie.

Dlaczego warto wybrać implanty?

Implanty stomatologiczne to doskonały sposób na zastąpienie utraconych zębów. Po odbudowie są w stanie zastąpić zęba pod względem estetycznym i funkcjonalnym. Co ważne, działają tak samo jak naturalny korzeń zęba. Co roku wszczepiane są miliony implantów. Nie tylko pojedynczych zębów, coraz częściej pacjenci decydują się na odtworzenie całości uzębienia tym rozwiązaniem. Przywracanie pełnego uśmiechu jest średnio inwazyjne, dzięki czemu uznawane za najbezpieczniejsze pod względem uzupełnień implantoprotetycznych.

Uzupełnienie ubytków implantami stomatologicznymi sprawi, że nie tylko będziecie mogli Państwo uśmiechać się bez obaw, ale przede wszystkim powrócić do swoich dawnych nawyków żywieniowych.

Jeżeli szukają Państwo wykwalifikowanego implantologa w Krakowie, zapraszamy na konsultację do naszego gabinetu! Nasi specjaliści z pewnością pomogą Państwu w wyborze najlepszego rozwiązania implantologicznego!

Najlepsza inwestycja – to inwestycja w uśmiech!

Zapoznaj się z naszą ofertą!

Zapraszamy na konsultacje implantologiczne

stomatologia implanty kraków

Macie Państwo ubytki w uzębieniu? Nie jesteście zadowoleni ze swojego uśmiechu i chcielibyście to zmienić?

Zapraszamy na konsultację do gabinetu Belldent. Odpowiemy Państwu na wszelkie pytania.

Wasze marzenie o pełnym i estetycznym uśmiechu może się spełnić już w zaledwie kilka godzin.

Zapraszamy,

Lek. dent. Paulina & lek. dent. Bartłomiej Opławscy