IMPLANTY

Jak mawiał Phil Bosmans „Uśmiech jest najlepszą kosmetyką do użytku zewnętrznego i najlepszym lekarstwem do użytku wewnętrznego.” Miał rację. Uśmiechając się nie tylko wyglądamy lepiej, ale także poprawia się nasze samopoczucie. Oprócz tego uśmiech zwiększa naszą atrakcyjność fizyczną, co z kolei pomaga w kontaktach osobistych i zawodowych.

Nie zawsze nasze uzębienie jest takie, jakie byśmy chcieli. Z wiekiem lub w wyniku nieszczęśliwych wypadków tracimy jednego lub więcej zębów. Warto pamiętać o tym, że luki w uzębieniu niosą ze sobą poważne konsekwencje nie tylko natury estetycznej, ale przede wszystkim zdrowotnej. Dlatego tak ważne jest, aby dbać o swoje uzębienie już w momencie powstania pierwszej luki.

Coraz częściej przychodzą do mnie osoby z pojedynczymi ubytkami. Są to nie tylko osoby 40-to czy 50-cio letnie, ale także młode w wieku 20-30 lat, które utraciły zęba w wyniku wypadku. Każda z tych osób jest świadoma konsekwencji wynikających z braków zębowych, dlatego też nie chcą dopuścić do takich sytuacji. Każdemu pacjentowi proponujemy indywidualnie do jego potrzeb i możliwości finansowych zabiegi implantologiczne. Co najważniejsze, każdy pacjent to nie tylko pacjent. To przede wszystkim człowiek z odrębną i własną historią – mówi lek. dent. Bartłomiej Opławski.

Implanty stomatologiczne to doskonały sposób na zastąpienie utraconych zębów. Po odbudowie są w stanie zastąpić zęba pod względem estetycznym i funkcjonalnym. Co ważne, działają tak samo jak naturalny korzeń zęba.

Co roku wszczepiane są miliony implantów. Nie tylko pojedynczych zębów, co raz częściej pacjenci decydują się na odtworzenie całości uzębienia tym rozwiązaniem. Przywracanie pełnego uśmiechu jest średnioinwazyjne, dzięki czemu uznawane za najbezpieczniejsze pod względem uzupełnień implantoprotetycznych.

Uzupełnienie ubytków implantami stomatologicznymi sprawi, że nie tylko będziecie mogli Państwo uśmiechać się bez obaw, ale przede wszystkim powrócicie do swoich dawnych nawyków żywieniowych.

Zapraszamy na konsultację do gabinetu Belldent, a nasi specjaliści pomogą Państwu w wyborze najlepszego dla Was rozwiązania implantologicznego.

Najlepsza inwestycja – to inwestycja w uśmiech

Dlaczego warto poddać się leczeniu implantologicznemu?

W życiu zdarzają się sytuacje, których wolelibyśmy uniknąć. Jeżeli już coś złego nam się przytrafi myślimy o tym, że chcielibyśmy cofnąć czas, żeby postąpić inaczej. Niestety czasu się nie cofnie. Dlatego po każdym...

Czytaj więcej...

Dla kogo leczenie implantologiczne?

Brawurowa jazda na rowerze, wyścigi na rolkach, bieg po nierównym terenie czy chory ząb przeznaczony do ekstrakcji - to tylko niektóre z sytuacji, które mogą przyczynić się do utraty jednego czy więcej...

Czytaj więcej...

Jak przebiega leczenie u doktora Bartłomieja Opławskiego?

Lek. Dent. Bartłomiej Opławski – Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał na licznych szkoleniach oraz...

Czytaj więcej...

Zapraszamy na konsultacje implantologiczne

Macie Państwo ubytki w uzębieniu? Nie jesteście zadowoleni ze swojego uśmiechu i chcielibyście to zmienić?

Zapraszamy na konsultację do gabinetu Belldent. Odpowiemy Państwu na wszelkie pytania.

Wasze marzenie o pełnym i estetycznym uśmiechu może się spełnić już w zaledwie kilka godzin.

Zapraszamy,

Lek. dent. Paulina & lek. dent. Bartłomiej Opławscy