IMPLANTY

Implanty zębowe Kraków i Katowice


Jeśli szukacie Państwo alternatywy dla tradycyjnych metod leczenia protetycznego takich jak: korony, mosty czy protezy – najlepszym rozwiazaniem są implanty zębowe. Kraków i Katowice to miasta, w których mogą Państwo skorzystać z tej nowoczesnej usługi odwiedzając gabinety Belldent.

Firma Zimmer Dental, przez którą centrum stomatologii Belldent zostało autoryzowane, jest niekwestionowanym liderem wśród obecnych na rynku producentów i dystrybutorów rozwiązań implantologicznych w zakresie leczenia dentystycznego. Jej oferta obejmuje najwyższej klasy produkty, opracowane przy zastosowaniu najnowszych technologii, w odpowiedzi na szeroką gamę potrzeb klinicznych, związanych z protetyką stomatologiczną. Nowatorskie rozwiązania przywracają pacjentom radość życia i pozwalają im cieszyć się pięknym uśmiechem każdego dnia. Zimmer Dental to ponad 20 lat doświadczenia i zaufanie specjalistów z całego świata.

Implanty stomatologiczne to bezpieczna, potwierdzona klinicznie i estetyczna alternatywa dla tradycyjnych metod leczenia protetycznego, takich jak: korony, mosty czy protezy. Są one mocowane bezpośrednio w kości szczęki, zastępując brakujący korzeń zęba. Dzięki temu pozwalają zachować prawidłową budowę anatomiczną – zapobiegają dalszej degeneracji tkanki kostnej oraz dziąseł. Nie mają również negatywnego wpływu na zdrowe zęby. Prawidłowo wykonana korona wygląda i funkcjonuje jak prawdziwy ząb pacjenta. Nie wywołuje uczucia dyskomfortu (powszechnego w przypadku klasycznych protez), nie wymaga również radykalnej zmiany codziennych zabiegów higienicznych jamy ustnej. Aby cieszyć się jeszcze piękniejszym i zdrowszym uśmiechem, Belldent oferuje Państwu piaskowanie zębów, czyli zabieg usuwania osadów barwnikowych pochodzenia zewnętrznego oraz usuwania biofilmu, czyli płytki bakteryjnej, z której powstaje kamień nazębny. Implantologia stomatologiczna to bardzo prężnie rozwijająca się dziedzina. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów nasze usługi świadczymy zarówno w Krakowie jak i Katowicach.

Implantologia stomatologiczna oferuje szeroki wachlarz możliwości w zakresie uzupełniania ubytków w uzębieniu oraz w strukturze szczęki. Implantem można zastąpić pojedynczy ząb lub kilka sąsiadujących, a nawet odtworzyć całe uzębienie pacjenta. Zimmer Dental proponuje także sprawdzone rozwiązania, pozwalające na odbudowę ubytków kostnych oraz zapobieganie cofaniu się tkanki dziąseł.

Implanty zębów Zimmer Dental sprawiają, że pacjenci odzyskują pewność siebie, a komfort ich życia wzrasta. Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem oraz pełną ofertą usług. Czekamy na Państwa w naszych gabinetach.