Dla kogo leczenie implantologiczne?

Brawurowa jazda na rowerze, wyścigi na rolkach, bieg po nierównym terenie czy chory ząb przeznaczony do ekstrakcji - to tylko niektóre z sytuacji, które mogą przyczynić się do utraty jednego czy więcej zębów. Nie oznacza to, że Państwa uśmiech nie będzie taki jak dawniej.

Coraz częściej przychodzą do nas osoby w wieku 20 czy 30 lat, które straciły zęba w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Dawniej o leczeniu implantologicznym myślały osoby 40+. Młodsi pacjenci uważali, że leczenie implantologiczne nie jest dla nich. Aktualnie uśmiech stał się tak ważnym atrybutem, że przychodzą osoby w różnym wieku. To bardzo dobra decyzja, ponieważ zapobiega wielu negatywnym konsekwencjom w przyszłości. - opowiada lek. dent. Bartłomiej Opławski.

Leczenie implantologiczne skierowane jest do osób zarówno z częściowymi jak i całkowitymi brakami w uzębieniu. Jedynym warunkiem do wstawienia implantu stomatologicznego jest zakończenie wzrostu kości.

W zależności od ilości wszczepianych implantów zabieg trwa od 30 do 120 min. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, ponieważ wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Pacjenci są pozytywnie zaskoczeni szybkością, skutecznością oraz bezbolesnością uzupełniania ubytków.

„Odwlekałam wstawienie implantu w czasie. Na początku nie miałam czasu, aby wybrać się do gabinetu, a później obawiałam się bólu. Do doktora Opławskiego trafiłam z polecenia. To już 2 lata, jak cieszę się pełnym i zdrowym uśmiechem. Znowu mogę się czuć, jak dwudziestolatka! Doktor Opławski jest ciepłą i cierpliwą osobą. A co najważniejsze doświadczonym implantologiem. Nawet nie wiedziałam kiedy było po zabiegu.” – opowiada 46-letnia pacjentka Belldent.

Nieważne czy macie Państwo 20 czy 50 lat. Wiek w przywracaniu zdrowego i idealnego uśmiechu nie ma żadnego znaczenia. Najważniejsze jest, że podjęliście decyzję o uzupełnieniu powstałych luk. O resztę nie musicie się martwić - zespół doświadczonych stomatologów zrobi wszystko, abyście byli zadowoleni z efektu końcowego.

Dzięki implantom stomatologicznym odzyskacie radość z życia, a także możliwość jedzenia wszystkiego, na co macie ochotę. Osoby z pełnym uzębieniem uśmiechają się częściej niż osoby, które nie są posiadaczami zdrowego i estetycznego uśmiechu.

Macie Państwo luki w uzębieniu? Chcielibyście cieszyć się uśmiechem takim, jak dawniej? Zapraszamy na wizytę konsultacyjną do gabinetu Belldent, a nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania, a także wybiorą najlepszą dla Was drogę leczenia implantologicznego.

Każdego dnia znajdź chwilę na uśmiech.