Dentysta Katowice

Śnieżnobiały uśmiech, podobnie jak odpowiednio dobrana fryzura czy garderoba, jest ważnym elementem wizerunku. Uśmiech otwiera wiele drzwi – jak pokazują badania osoby uśmiechające się, postrzegane są jako bardziej atrakcyjne, łatwiej też znajdują zatrudnienie. Dbałość o zęby jest więc inwestycją w przyszłość.

Twoje zęby nie są wystarczająco białe? Pomóc może stomatolog. Katowice, gdzie zlokalizowany jest gabinet Belldent oferuje zabiegi wybielania zębów metodą nakładkową lub przy użyciu lampy Beyond. Mimo bogatej ofert rynkowej wciąż nie znaleźli Państwo dentysty, który spełniałby Wasze oczekiwania? Czas to zmienić! W gabinetach Belldent oferujemy Państwu szeroki zakres usług stomatologicznych ze szczególnym uwzględnieniem zabiegów z dziedziny stomatologii estetycznej. Ideą, wokół której ogniskują się nasze działania jest budowa atmosfery zaufania. Uważamy bowiem, że jest ono kluczowym czynnikiem decydującym o skuteczności leczenia.

Nasi dentyści to nie tylko wysokiej klasy specjaliści, ale również osoby empatyczne i wrażliwe. Najlepszą rekomendacją są dla nas opinie Pacjentów. Jednocześnie nie pozwalają nam one osiąść na laurach i mobilizują do ciągłego rozwoju. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów i już dziś zarezerwuj wizytę u stomatologa w gabinecie Belldent w Katowicach lub w Krakowie.

Dentysta – to nie musi boleć
W Belldent skutecznie walczymy z obiegowym przekonaniem, że wizyta u dentysty musi boleć. W przypadku zabiegów mogących wywoływać dyskomfort u Klientów, w naszych gabinetach w Katowicach i w Krakowie stosujemy specjalne środki znieczulające. Ponadto rozwój techniki i idący za tym nowoczesny sprzęt sprawił, że wiele kojarzonych z bólem zabiegów ma dziś całkowicie nieinwazyjny charakter. Zdobyta na prestiżowych uczelniach wiedza w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem pozwala naszym dentystom skutecznie zmagać się z sytuacjami trudnymi. Do takich niewątpliwie należy pomoc Klientom z dentofobią. Lęk przed dentystą może mieć różne źródła jak utrwalone w pamięci negatywne doświadczenia, czy podtrzymywane przez media obiegowe opinie. Bywa, że lęk ten jest tak silny, że konieczna jest interwencja psychologa. W przeważającej ilości wypadków kluczowa jest jednak rola samego stomatologa.

W naszych gabinetach w Katowicach oraz w Krakowie podejmujemy szereg działań mających na celu wprowadzenie Klienta w stan relaksacji, a tym samym obniżenie wyjściowego poziomu napięcia. Oczekujący na wizytę Klienci mogą poczęstować się kawą lub herbatą, a także rozerwać myśli, oglądając ulubiony serial, czy czytając prasę. Niemniej istotnym czynnikiem służącym redukcji niepokoju Pacjenta jest wzmacnianie u niego poczucia kontroli nad sytuacją. W myśl tej zasady nasi dentyści zarówno w Katowicach, jak i w Krakowie systematycznie konsultują z Klientami przebieg leczenia oraz włączają ich w proces podejmowania decyzji.

Stomatolog dziecięcy Katowice
U źródeł omijania gabinetu dentystycznego szerokim łukiem leżą często negatywne doświadczenia z okresu dzieciństwa. Warto więc zadbać o to, by na hasło „wizyta u dentysty” dzieci nie reagowały strachem. Doświadczenie oraz empatyczne podejście naszych dentystów sprawiają, że mali pacjenci czują się u nas komfortowo i w pełni bezpiecznie. Praktykowane przez nas rozwiązania takie jak wizyta adaptacyjna służą zapoznaniu dziecka ze stomatologiem i jego środowiskiem pracy. Prowadzone w formie zabawy spotkanie, w czasie którego dziecko może wypróbować sprzęt, zasiąść w fotelu dentysty, a na koniec dostaje naklejkę dzielnego pacjenta, pozwala kształtować pozytywny stosunek do stomatologów w ogóle. W gabinecie Belldent w Katowicach dokładamy wszelkich starań, by maluchy opuszczały go z uśmiechem!

Dlaczego Belldent?
Na rynku istnieje wiele gabinetów dentystycznych, których oferty na pierwszy rzut oka niewiele się różnią. Diabeł jak zawsze tkwi w szczegółach. Nie lubicie Państwo wybierać w ciemno? Oto lista kluczowych korzyści, które zyskujecie decydując się na wizytę u dentysty w gabinecie Belldent w Katowicach lub w Krakowie:

bezbolesne i bezstresowe leczenie
możliwość płatności ratalnej w ramach systemu MediRaty
gwarancję na prace protetyczne i wypełnienia
konkurencyjne ceny zabiegów
piękny, promienny uśmiech
Pełny zakres naszych usług znajdziecie Państwo w zakładce cennik.