Czy warto skorzystać z usług chirurga stomatologicznego?

Świadomość ludzi o posiadaniu zdrowego i przede wszystkim pełnego uśmiechu jest coraz większa. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną rolę odgrywa uzębienie w naszym życiu. Zarówno na stopie prywatnej, jak i zawodowej. Oprócz tego troska o swoje uzębienie jest przejawem troski o cały organizm.

Pomoc z zakresu chirurgii stomatologicznej możecie otrzymać Państwo w sytuacjach, gdy niemożliwe jest zwykłe leczenie zachowawcze. Do chirurga warto się udać także wtedy, gdy posiadacie wrodzoną i nabytą wadę twarzy, szczęki oraz zgryzu. Jest to także ratunek w sytuacjach nowotworów w jamie ustnej.

Ze względu na nieprawidłowe wyrośnięcie dolnej ósemki musiałam zdecydować się na jej chirurgiczne usunięcie. Nie chciałam iść do chirurga. Bałam się zabiegu i nawet nie chciałam o tym słyszeć. Dzięki swojej przyjaciółce trafiłam do doktora Opławskiego. Jego poczucie humoru i empatia sprawiły, że zgodziłam się na zabieg. Po wyjściu z gabinetu czułam się bezpiecznie, ponieważ wiedziałam, że w razie komplikacji zawsze mogę zadzwonić do doktora. Na szczęście nic takiego się nie stało, a ja już kolejny rok cieszę się zdrowym uśmiechem. – opowiada pacjentka doktora Bartłomieja Opławskiego

Tak, jak pacjentka doktora Opławskiego, wiele osób odczuwa lęk przed wizytą u chirurga stomatologicznego. Jest to całkowicie odczucie bezpodstawne, ponieważ każdy zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Oprócz tego jesteście Państwo pod czujnym okiem doświadczonego zespołu. Co ważne, po zabiegu w gabinecie Belldent pozostajecie w stałym kontakcie z doktorem Opławskim i asystą uczestniczącą podczas leczenia.

Chirurgia stomatologiczna przywróci Państwu nie tylko zdrowie zębów, ale także poprawi rysy twarzy. Na wygląd twarzy duży wpływ ma zdrowie uzębienia, ponieważ w wyniku utraty zębów policzki zapadają się sprawiając, że wyglądamy na starszych niż rówieśnicy.

Zapraszamy na wizytę konsultacyjną do doktora Bartłomieja Opławskiego. Dowiecie się Państwo o możliwych dla Was rozwiązaniach z zakresu chirurgii stomatologicznej, a także będziecie mogli zadać wszelkie pytania dotyczące leczenia.