Dlaczego ważne jest doświadczenie chirurga stomatologicznego?

Chirurgia stomatologiczna to nie tylko jedna z najtrudniejszych dziedzin stomatologii. To przede wszystkim ratunek dla Państwa podczas poważnych chorób jamy ustnej, eliminacja bólu, a także poprawa jakości życia poprzez zmianę w wyglądzie.

Wymaga ona od lekarza odpowiedniego doświadczenia. Abyście czuli się Państwo bezpiecznie i mieli pewność co do skuteczności zabiegu, w gabinecie Belldent zabiegami z zakresu chirurgii zajmuje się doktor Bartłomiej Oplawski.

Doktor Bartłomiej Oplawski jest absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W trakcie studiów uczestniczył w kołach naukowych z zakresu chirurgii stomatologicznej i chirurgii szczękowo – twarzowej. Doświadczenie zawodowe z zakresu chirurgii stomatologicznej zdobywał na licznych kursach w kraju i za granicą. Jest to doktor z powołania, który jak sam mówi: kocha to co robi i jest to jego pasją.

Aż 1/3 osób boi się wizyty u stomatologa. Nie wspominając o wizycie u chirurga stomatologicznego. Wybór odpowiedniego chirurga jest trudnym i jednocześnie ważnym dla Państwa zadaniem, ponieważ bardzo łatwo można się zrazić. Doświadczenie lekarza to bezpieczeństwo pacjenta. Osobie z doświadczeniem ufa się szybciej i bardziej.

U doktora Opławskiego usuwałem dwie ósemki. Pierwszą rzeczą na którą zwróciłem uwagę po wejściu do gabinetu to przyjazna, miła atmosfera. Szczególnie w takich miejscach jest ona ważna, ponieważ dzięki niej pacjent nie myśli o stresie i zabiegu. Doktor Opławski jest ciepłą osobą, która wita pacjenta uśmiechem. Każdy z tych zabiegów przebiegł bezboleśnie i nim się zorientowałem a było już po wszystkim. – opowiada stały pacjent doktora Bartłomieja Opławskiego.

Powodzenie zabiegu to połączenie nowoczesnych i zaawansowanych technologii z doświadczeniem lekarzy. Gdybyście mieli Państwo wybierać, to wybralibyście osobę z 10-letnim doświadczeniem czy z rocznym?

Zastanawiacie się Państwo czy leczenie z zakresu chirurgii jest dla Was? Zapraszamy na konsultację do gabinetów Belldent, a zespół doświadczonych stomatologów odpowie Państwu na wszelkie pytania.

Warto dbać o uśmiech.