Co oferuje Państwu chirurgia stomatologiczna?

Belldent zapewnia Państwu szeroki wachlarz usług z zakresu chirurgii stomatologicznej. Jest to dziedzina stomatologii, która zajmuje się diagnostyką i leczeniem chirurgicznym oraz farmakologicznym chorób zębów, wyrostka zębodołowego, tkanek miękkich jamy ustnej oraz stawów skroniowo –żuchwowych.

Dzięki rozwiązaniom chirurgii stomatologicznej posiadacie Państwo możliwość leczenia w sytuacjach, kiedy tradycyjne metody nie wystarczą. Biorąc pod uwagę, że większość osób niechętnie chodzi do chirurgów, a tym bardziej nie chce o tym słyszeć to warto zapoznać się z tą specjalizacją. To jest dla Państwa szansa na poprawienie wyglądu swojej szczęki a także komfortu życia.

Oferujemy Państwu zabiegi z zakresu:

Hemisekcji – zabieg przeprowadzany w złamanych i zniszczonych zębach, polega na usunięciu jednego lub kilku korzeni. Zabieg ten zapobiega powstaniu braków zębowych.

Plastyka wędzidełka – podcinanie zbyt krótkiej lub masywnej części tkanki łącznej.

Resekcja w zębie jedno- i wielokorzeniowym – celem tego zabiegu jest usunięcie części korzeni zębowych dotkniętych przez stan zapalny.

Usuwanie zębów zatrzymanych – usunięcie zębów nieprawidłowo wyrastających. Zapobiega to powstawaniu wad zgryzu i wymowy.

Usunięcie zęba (ekstrakcja) – wskazaniem do tego zabiegu jest stan chorobowy zęba niepoddający się już leczeniu zachowawczemu

Implantologia – odtworzenie prawidłowo funkcjonującego i naturalnie wyglądającego nowego zęba

Regeneracja tkanek kostnych - przeszczep tkanki autogennej, która z powodzeniem zastępuje własną kość

Jeżeli chcecie dowiedzieć się Państwo więcej na temat zabiegów wykonywanych z zakresu chirurgii stomatologicznej zapraszamy do kontaktu z gabinetem Belldent. Już podczas pierwszej konsultacji dowiecie się o najlepszej dla Was drodze leczenia a także otrzymacie plan leczenia i kosztorys

O własne zęby warto dbać, bo może być za późno