Cennik stomatologii estetycznej i wybielania zębów

Na poprawę kolorytu uzębienia decyduje się wiele kobiet i mężczyzn. W klinice Belldent laserowe wybielanie zębów w Krakowie ma cennik orientacyjny, który znajduje się poniżej. Przy realizacji tej procedury estetycznej wykorzystywana jest lampa Beyond, która jest alternatywą dla zabiegu metodą nakładkową. Cena obu usług jest zbliżona i pacjenci mogą samodzielnie wybierać pomiędzy nimi, na podstawie własnych preferencji oraz informacji uzyskanych w trakcie wstępnej konsultacji stomatologicznej w gabinecie.

Osoby, którym zależy na uzyskaniu rezultatów w krótszym czasie, decydują się często na laserowe wybielanie zębów lampą Beyond. Metoda składa się z kilku etapów i wymaga powtórzeń, w celu utrzymania osiągniętych efektów. Procedura nakładkowa wymaga noszenia specjalnych nakładek, które zawierają żel o działaniu wybielającym, przez okres indywidualnie dostosowany do konkretnego przypadku. Cennik obu zabiegów uwzględnia konsultację wstępną, którą przeprowadza specjalista z dziedziny stomatologii estetycznej.

Laserowe wybielanie zębów w Krakowie – cennik

Stomatolog informuje o ewentualnych przeciwwskazaniach do wykonania zabiegu, a także przedstawia cennik wybielania zębów metodą wybraną metodą. Procedura laserowa lampą Beyond, a także nakładkowa wymaga od pacjenta prowadzenia specjalnej, tzw. białej diety przez co najmniej kilka dni od jej zakończenia. Barwniki zawarte w artykułach spożywczych mogą bowiem wpływać na zmianę kolorytu uzębienia. Wszystkie zalecenia pozabiegowe będą przedstawione przez specjalistę osobie leczonej.

Wybór odpowiedniej metody wybielania zębów każdy pacjent powinien dostosować do swoich indywidualnych preferencji. Cena wykonania zabiegu z wykorzystaniem lampy Beyond może być nieznacznie niższy niż przy wariancie nakładkowym. Jest to spowodowane dodatkowym kosztem związanym z koniecznością wykonania na wymiar specjalnych nakładek z żelem. W klinice Belldent procedura jest często zalecana osobom po leczeniu endodontycznym, które często powoduje odbarwianie się korony. Koszt takiej usługi również podano w powyższym cenniku.

Pacjenci inwestujący w nakładkowe lub laserowe wybielanie zębów mogą liczyć na utrzymanie się efektów przez minimum kilka miesięcy. Jednak jest to uzależnione od wielu czynników, między innymi stosowanej diety i stylu życia. Procedura z użyciem lampy Beyond lub specjalnych nakładek z żelem powinna być powtarzana nie częściej niż raz do roku. Więcej informacji na ten temat można uzyskać w gabinecie stomatologii estetycznej Belldent, zarówno osobiście, jak i telefonicznie oraz mailowo.