Cennik stomatologiczny

Zdajemy sobie sprawę z tego, że koszty leczenia u dentysty są niemałe. Dlatego, aby nasi klienci mogli przewidzieć wydatki na leczenie dentystyczne w swoim domowym budżecie zamieszczamy na naszej stronie cennik, który dotyczy usług stomatologicznych zarówno w gabinecie w Krakowie, jak i w Katowicach. Pragniemy jednak zaznaczyć, iż podane ceny są orientacyjne. Szczegółowe koszty leczenia są ustalane indywidualnie podczas pierwszej wizyty konsultacyjnej u stomatologa. Płatności dokonuje się w naszej siedzibie gotówką lub kartą płatniczą.

Naszym Klientom umożliwiamy również rozłożenie płatności na raty. Nasz gabinet współpracuje z firmą MediRaty.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.ratalnie.com. MediRaty to innowacyjne narzędzie ratalne, należące do firmy Ratalnie.com i skoncentrowane na finansowaniu branży medycznej.

W razie pytań dotyczących cennika usług stomatologicznych lub formy płatności zachęcamy do kontaktu. Postaramy się wyjaśnić każdą wątpliwość.

Podstawowe usługi

Przegląd, konsultacja, plan leczenia
150zł
150zł
Konsultacja implantologiczna, specjalistyczna
150zł
150zł
Wizyta adaptacyjna dziecka
100zł
100zł
Znieczulenie nasiękowe (Karpula)
30zł
30zł
Znieczulenie przewodowe (Karpula)
30zł
30zł
RVG punktowe
20zł
20zł
Zdjęcie panoramiczne
100zł
100zł
Opatrunek w zębie stałym
150zł
150zł

Ostateczna suma, jaką trzeba będzie wydać na leczenie stomatologiczne, jest uzależniona od wielu czynników. Stomatolog z kliniki Belldent w Krakowie ma indywidualny cennik usług, który przedstawiany jest pacjentowi po przeprowadzeniu wstępnego badania. Na stronie znajdują się przykładowe ceny za założenie plomby przez dentystę dziecięcego i zwykłego, endodoncję zęba i szereg innych świadczeń medycznych, jakie są realizowane w gabinecie. W tabeli udostępniono aktualne informacje, które można uzyskać także kontaktując się przez formularz na stronie belldent.pl.

Stomatolog – Kraków – cennik

Koszt realizacji usługi w przypadku leczenia składającego się z kilku etapów można opłacać po zakończeniu każdego z nich, w mniejszych sumach. Ze względu na specyfikę swojej pracy dentysta dziecięcy może mieć inny cennik za podobny zabieg np. założenie plomby niż stomatolog przyjmujący dorosłych pacjentów. Na tej stronie wyszczególniono również ceny podstawowych świadczeń dostępnych w klinice Belldent, takich jak okresowa konsultacja stomatologiczna, założenie opatrunku czy podanie znieczulenia przewodowego i nasiękowego.

Pacjenci przygotowujący się do wizyty w placówce Belldent mogą sprawdzić przykładowy cennik, który może ulec nieznacznej zmianie, o czym poinformuje stomatolog lub dentysta dziecięcy. W trakcie konsultacji wstępnej w gabinecie specjalista przeprowadza przegląd zębów, kontroluje stan założonych plomb i ustala plan leczenia oraz jego ostateczną cenę. Bardzo często dla poznania dokładnego obrazu uzębienia niezbędne jest wykonanie zdjęcia panoramicznego, którego koszt również uwzględniono w tabeli na stronie.