Usługi

Gabinety stomatologiczne Belldent oferują kompleksową oraz profesjonalną opiekę stomatologiczną. Nasz zespół tworzą wykształceni stomatolodzy, pasjonaci w dziedzinie chirurgii, implantologii, protetyki oraz endodoncji.

W naszych gabinetach w Krakowie oraz Katowicach oferujemy w atrakcyjnych cenach zabiegi m.in. z zakresu chirurgii stomatologicznej, protetyki, stomatologii estetycznej, leczenia kanałowego czy też wstawiania implantów zębów. Jesteśmy gotowi pomagać również w mniej standardowe dni i pory. Jeśli dopadł Cię silny i niespodziewany ból zęba, zadzwoń i jak najszybciej umówimy się na wizytę.

W gabinetach Belldent wszystkie zabiegi wykonywane są z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu dentystycznego oraz z wyjątkową dbałością o komfort naszych pacjentów. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, dbając o bezstresową oraz przyjazną atmosferę.

Na wizytę mogą umówić się Państwo dzwoniąc pod numer +48 883 488 341(Kraków), +48 509-021-978(Katowice), pisząc wiadomość na adres gabinet@belldent.pl lub wypełniając formularz rejestracyjny na stronie.