Dentysta Kraków

Stomatolog Kraków

Zdrowy, promienny uśmiech stanowi podstawę nienagannej prezencji. Sama higiena jamy ustnej jest jednak dalece niewystarczająca. Jeśli natura nie obdarzyła Państwa pięknymi, równymi zębami nie należy załamywać rąk. W realizacji marzeń o filmowym uśmiechu pomóc może bowiem stomatolog. Kraków to miejsce, gdzie możecie Państwo skorzystać z usług gabinetu dentystycznego Belldent. W naszym gabinecie łączymy wysoki standard obsługi z atrakcyjnymi cenami.

Wizyta u dentysty dotąd kojarzyła się Państwu z bólem? Czas zmienić te negatywne doświadczenia. Profesjonalny sprzęt oraz empatyczne podejście sprawią, że wizyta u stomatologa nie będzie już wiązać się ze stresem. Zdajemy sobie sprawę, że podstawą sukcesu jest właściwa relacja na linii lekarz-pacjent. Każdego odwiedzającego nasz gabinet w Krakowie Klienta traktujemy w sposób indywidualny i włączamy go w proces podejmowania decyzji.

Oczywiście to po stronie dentysty leży wiedza i doświadczenie, ale ważne jest, by Pacjent rozumiał istotę i widział sens wykonywanych zabiegów. Pracując w zgodzie z tą filozofią w gabinecie Belldent w Krakowie zawsze przedstawiamy Klientom możliwe opcje działania wraz z przemawiającą za ich wyborem argumentacją. O ile dobra jakość usług charakteryzuje dziś wiele przychodni, o tyle tylko w nielicznych zwraca się uwagę na sposób komunikacji z Klientami.

W Belldent za cel stawiamy sobie, aby leczenie przebiegało w wolnej od stresu atmosferze, a Klienci z pełnym przekonaniem mogli polecić nasz gabinet znajomym. Jeśli szukacie Państwo dobrego dentysty w Krakowie ulica Floriańska 24 to właściwy adres.

Belldent – Twój dentysta w Krakowie

Lęk przed wizytą u dentysty może przybierać bardzo skrajne formy. Został on nawet sklasyfikowany jako odrębna jednostka chorobowa, przybierając nazwę dentofobii. Najskuteczniejszym sposobem walki z tym problemem jest zbudowanie pełnej zaufania relacji między Klientem a stomatologiem. W naszym gabinecie w Krakowie udzielamy Pacjentom wyczerpujących informacji na temat leczenia, nie pozwalając tym samym by fałszywe przekonania czy obiegowe opinie rodziły u nich nieuzasadniony strach przed zabiegami. Dodatkowo standardem jest już dzisiaj stosowanie specjalnych środków znieczulających pozwalających w praktyce wdrażać zasady leczenia, które nie powoduje bólu.

Czy wizyta u dentysty może być inwestycją? Tak, jeśli wybierzecie Państwo gabinet Belldent w Krakowie. O jakich zyskach możemy mówić? Oto najważniejsze z nich:

  • atrakcyjne ceny, a także możliwość rozłożenia płatności na raty
  • kompleksowe usługi z zakresu stomatologii estetycznej, ortodoncji, protetyki, endodoncji, periodontologii oraz implantologii
  • bezbolesne leczenie
  • najwyższy standard obsługi przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu
  • dobry kontakt z dentystą prowadzącym leczenie (porady, konsultacje, informacje zwrotne)

Gabinet przyjazny dzieciom

Zastanawiasz się co zrobić, aby wizyta u dentysty nie była dla Twojego dziecka wydarzeniem stresującym? W Belldent mamy na to sposoby. Nasi stomatolodzy pracujący dla Państwa w Krakowie oraz w Katowicach szybko potrafią nawiązać relacje z dziećmi i zyskać ich sympatię. Rodzicom rekomendujemy również umówienie swoich pociech na wizytę adaptacyjną, która z wykorzystaniem elementów zabawy, prowadzi do obniżenia napięcia dziecka i wykształcenia pozytywnych skojarzeń.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego gabinetu, a także kontaktu telefonicznego lub mailowego. Znajdą nas Państwo również za pomocą mediów społecznościowych. Działamy na Facebooku i Google+. Zapraszamy od poniedziałku do czwartku w godzinach od 10 do 20 oraz w piątek od 9 do 22.

Najpopularniejsze usługi:

Usunięcie zęba zwykłe

Implanty

Korony

Leczenie kanałowe zęba

Piaskowanie

Pełny zakres naszych usług znajdziecie Państwo w zakładce cennik.

 

 

Zapraszamy do skontaktowania się z naszym gabinetem w Krakowie: 

Tel.: (12) 358 25 94

Tel. kom.: +48 883 488 341